شرایط و ضوابط

1- رنگهایی که شما در مونیتور تلفن همراه یا . . .  ملاحظه میکنید با واقعیت تفاوت میکند . به جهت اطمینان از رنگ انتخاب شده از عامل فروش نمونه روکش در قطع A4 را دریافت نمایید . اگر میخواهید طرح گره ها و رنگ انتخاب شده در تمامی پروفیلها یکنواخت باشد ؛ از رنگهای یکنواخت انتخاب کنید . در بروشوری که نزد عامل فروش موجود است میتوانید رنگهای یکنواخت را از غیر یکنواخت جدا کنید . اگر از غیریکنواختی طبیعی چوب لذت می برید میتوانید از رنگهای غیر یکنواخت هم استفاده کنید . در زمان نصب نیز میتوانید پروفیلهای با رنگ مشابه را در کنار هم و در فضا های مجزا استفاده نمایید .

2- در زمان تحویل گرفتن کالای خریداری شده و قبل از اینکه راننده محل تخلیه را ترک کند از کمیت و کیفیت کالا با سفارشتان مطمئن شوید و سپس ذیل صورتجلسه تحویل را امضا کنید . بدیهی است بعد از امضای صورتجلسه هیچگونه مسئولیتی متوجه راننده و بالتبع فروشنده نخواهد بود .

3- کالاهای آماده حمل حداکثر ظرف 24 ساخت پس از خرید باید از انبار خارج شوند .

4- مسئولیت حمل کننده تا مقابل محل آدرس تخلیه بار میباشد . حمل کالای خریداری شده از روی وسیله حمل تا محل نصب بعهده حمل کننده نیست و خریدار باید حداکثر ظرف مهلت 30 دقیقه کالای خریداری شده را از روی وسیله حمل تخلیه نماید .

5- خریدار میتواند حداکثر تا یک هفته بعد از زمان خرید ؛ کالای خریداری شده را به شرط سالم بودن ؛ در محل انبار فروشنده واقع در کیلومتر 19 جاده مخصوص به طرف کرج ؛ شهرک وردآورد ؛ خیابان ولیعصر ؛ پلاک 33 تحویل نماید . بدیهی است کلیه هزینه های انتقال کالا از محل خریدار به داخل انبار فروشنده بعهده خریدار است . بابت کالای مرجوعی هیچ وجهی به خریدار مسترد نمیگردد و خریدار میتواند معادل و یا بیشتر از ارزش کالای مرجوعی ؛ کالای دیگری خریداری نماید .